Piše: C. R., STA Vlada bo na današnji seji sprejela sklep o ustanovitvi Muzeja slovenske osamosvojitve. Muzej je že bil ustanovljen leta 2021, a ga je prejšnja vlada ukinila, in združila z Muzejem novejše zgodovine v novem javnem zavodu – Muzeju novejše in sodobne zgodovine Slovenije, – se tako hkrati znebila in odpustila direktorja Muzeja […] The post Vlada bo ponovno ustanovila Muzej slovenske osamosvojitve appeared first on Demokracija .